KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13327195

nr 1332 7195

Pär Siegård

(1887-1961), Sverige

Oljemålning, Blomsterstilleben. Olja på pannå, signerad, 53x36 cm

Pär Siegård, svensk målare och grafiker född 1887, död 1961.

Utrop:

2.000 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 8 juni 2020
kl 20:31:10

8/6 11:46:21 1      Vinnande bud

Pär Siegård

Läs mer om Pär Siegård